Fitness na nowo szkolenie 26-27.10.2024 (Wrocław)

Szkolenie FITNESS na nowo przeznaczone jest dla wszystkich związanych z branżą Health & Fitness i nie tylko. Szczególnie dla osób mających aspiracje do prowadzenia zajęć na sali fitness na najwyższym poziomie.
Jako placówka szkoleniowa, możemy pochwalić się międzynarodową akredytacją naszych kursów trenerskich poprzez REPs Polska, a także punktacją CPD dla szkoleń z naszej oferty. Dołacz do Elity!

Następne terminy:

PD POLAND EDU

Fitness na nowo szkolenie 26-27.10.2024 (Wrocław)

1,100.00

21 miejsc

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami albo czytaj nasze FAQ's

PD Poland Newsletter

Co miesiąc dostarczamy najnowsze wskazówki, trendy i porady, które pomogą Ci osiągnąć optymalną formę i zdrowie.
Proszę czekać

<span style="color: #339966;">Thank you for sign up!</span>