Grudniowa edycja kurs trenera personalnego Totalny Trener we Wrocławiu!

News
kurs trenera personalnego Totalny Trener we Wrocławiu Pd Poland Edu

Grudniowa edycja kurs trenera personalnego Wrocław Totalny Trener

Trener personalny kurs

Za nami już kolejna odsłona kursu trenera personalnego Totalny Trener. W dniach 10-17 grudnia szkoliliśmy osoby zapalone sportem na trenerów personalnych i instruktorów fitness.

Kurs otworzyliśmy zajęciami z Agatą Kaliciak, która poprowadziła naszych kursantów przez Podstawy anatomii. Nasza placówka kładzie szczególny nacisk na to, żeby wychodzący od nas trenerzy personalni mieli dużą wiedzę o ludzkim ciele i prowadzeniu treningu z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie.

Tego dnia kursanci poznali także budowę oraz działanie układu oddechowego, jednego z najważniejszych narzędzi naszego ciała w trakcie ćwiczeń.
Przyszli trenerzy personalni poznali też testy przesiewowe, które pomogą im ocenić stan podopiecznego i “uszyć” dla niego trening na miarę.

Drugi dzień kursu również należał do Agaty, a w nim moduły Rozgrzewka i Mobility. Nasi kursanci zapoznali się ze znaczeniem odpowiedniego rozgrzania się przez ćwiczeniami, a także jak dbać o mobilność ciała poprzez rozciąganie i masowanie.

W kolejnym dniu kursu Natalia Grzyb przedstawiła naszym uczniom Podstawy dietetyki i suplementacji. Jest to często zaniedbywany temat w środowisku trenerów personalnych, a przecież od odpowiedniego żywienia i uzupełniania diety suplementacją zależy nasze zdrowie i postęp w treningu.

Czwarty dzień to moduł Trening funkcjonalny, prowadzony przez Mateusza Babiaka, a więc nauka o odpowiednich wzorcach ruchowych i pracy nad osiągnięciem pełnego zakresu ruchu. Przyszli trenerzy personalni poznali pojęcie funkcjonalności i jak nad nią pracować (oraz jak ją utrzymać!).

Piątego i szóstego dnia kursanci uczyli się od Marka Purczyńskiego jego specjalności – Trening medyczny (Totalny trening) i Ocena stanu narządu ruchu. Fizjoterapia i dogłębna znajomość anatomii w połączeniu z badaniem i wywiadem z klientem, pozwalają wykorzystać pełny potencjał ciała oraz pracować nad jego słabościami.

Trening w końcu to nie tylko rozwijanie masy mięśniowej czy zwiększanie wydolności ciała lub siły – trening to przede wszystkim zdrowie, a to jest dla nas w PD Poland Edu najważniejsze.

Ostatnie dni kursu trenera personalnego

W dwóch ostatnich dniach Jarek Drzewiecki oprócz Podstaw treningu siłowego pokazał naszym przyszłym trenerom personalnym jak układać satysfakcjonujące plany treningowe, monitorować postępy i motywować klienta. Nasi absolwenci są zawsze bardzo zadowoleni z modułu o Rozpoczęciu pracy trenera personalnego. Bezcennym jest móc skorzystać z wiedzy i doświadczenia osób, które w tej branży są już długie lata i wiedzą, co jest ważne i na co zwracać uwagę.

Na koniec oczywiście egzamin, który wszyscy zdali bez najmniejszych problemów.
Dziękujemy tej grupie kursantów i do zobaczenia w pracy!

Ty też marzysz o karierze trenera personalnego, gotowego zarażać swoją pasją do zdrowego stylu życia innych? Jeśli tak, to nasz akredytowany przez REPs Polska kurs
Totalny Trener może być kluczem do osiągnięcia Twoich zawodowych celów. W najbliższych miesiącach zawitamy w Katowicach, następnie wrócimy do Wrocławia, aby w kwietniu podbić Warszawę.

Zapraszamy na nasz kurs trenera personalnego do PD Poland Edu!

Egzamin, który odbył się na zakończenie kursu, został zdany przez wszystkich uczestników bez problemów. Dzięki zaangażowaniu grupy kursantów, kolejna edycja zakończyła się sukcesem. PD Poland Edu dziękuje wszystkim za udział i serdecznie zaprasza do kolejnych edycji kursu Trenera Personalnego Totalny Trener, które odbędą się m.in. w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Jeśli marzysz o karierze trenera personalnego, to nasz akredytowany kurs może być kluczem do osiągnięcia Twoich zawodowych celów. Do zobaczenia na kursie!

W kontekście kolejnych planowanych edycji, po udanej grudniowej sesji w Wrocławiu, już w najbliższych miesiącach kurs zawita do Katowic. Następnie powróci do Wrocławia, a w kwietniu planuje zdobyć serca entuzjastów fitnessu i treningu personalnego w Warszawie.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na nasz kurs Trenera Personalnego do PD Poland Edu! Dla tych, którzy marzą o karierze trenera personalnego, gotowego zarażać pasją do zdrowego stylu życia innych, nasz akredytowany przez REPs Polska kurs Totalny Trener może być kluczem do osiągnięcia zawodowych celów. Do zobaczenia na kursie!

PD Poland Newsletter

Co miesiąc dostarczamy najnowsze wskazówki, trendy i porady, które pomogą Ci osiągnąć optymalną formę i zdrowie.
Proszę czekać

<span style="color: #339966;">Thank you for sign up!</span>