Totalny Trener – Kurs Trenera Personalnego Warszawa 14.09-06.10.2024 (Weekendowy)

Totalny Trener to wyjątkowy kurs trenerski z naciskiem na zdrowy ruch, bezpieczne metody trenerskie w pracy z podopiecznym, niepowtarzalna analiza i przegląd możliwości ciała i wiedza przede wszystkim praktyczna!
Jako placówka szkoleniowa, możemy pochwalić się międzynarodową akredytacją naszych kursów trenerskich poprzez REPs Polska, a także punktacją CPD dla szkoleń z naszej oferty. Dołacz do Elity!

Ruszamy z Totalnym Trenerem do stolicy!
Już w kwietniu przeprowadzimy w Warszawie nasz kurs trenera personalnego i instruktora fitness. W ciągu czterech weekendów, dzięki kursowi Totalny Trener, masz szansę stać się profesjonalnym trenerem personalnym. Nasza placówka PD Poland Edu posiada akredytację REPs Polska i wypuściła spod swoich skrzydeł już wielu zadowolonych trenerów personalnych. Zapraszamy na warszawski kurs!

Następne terminy:

14.09-06.10.2024

PD POLAND EDU

2,800.00

20 miejsc

Masz jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami albo czytaj nasze FAQ's