Agata Kaliciak PD Poland EDU

Agata Kaliciak

Nazywam się Agata Kaliciak i jestem wykładowcą PD Poland edu. Od zawsze byłam związana z szeroko pojętą aktywnością fizyczną i sportem. Z wykształcenia jestem Magistrem Fizjoterapii, trenerem personalnym, a po godzinach bawię się sportem.
Przez ostatnie kilka lat byłam reprezentantą kraju w trójboju siłowym zdobywają medale na arenie krajowej i międzynarodowej. Właśnie zamiłowanie do sporów siłowych zrodziło chęć znalezienia balansu pomiędzy dźwiganiem ciężarów, a pracą nad sprawnością i mobilnością własnego ciała. Bardzo płynnie połączyło się to z doświadczeniem płynącym z gabinetu fizjoterapeuty, i to wszytko to dało mi możliwość spojrzeć szerzej na problemy osób, z którymi współpracuje.
Od zawsze byłam zdania, że nieodzownym elementem pracy z klientem jest ruch i to zawsze powinna być podstawa współpracy w drodze do sprawności i zdrowia, dlatego nie ograniczam się do pracy w gabinecie, tylko wręcz przeciwnie, większość problemów rozwiązujemy na sali treningowej.

Uważam, że wiedzy nigdy dość i sama stałe dokształcam się i weryfikuje oraz testuje nowinki treningowe, aby móc przekazywać kursantom, jak i samej korzystać tylko praktycznej i aktualnej wiedzy.