Karolina Gaczyńska trenerka PD Poland

Karolina Gaczyńska

Karolina Gaczyńska jest instruktorką fitness od ponad 10 lat. Swoje pierwsze certyfikacje i szkolenia uzyskała pod okiem najlepszych specjalistów z branży, dzięki czemu swoja pasja szybko przerodziła się w pełnowymiarową pracę.
Zajęcia wzmacniające, treningi obwodowe to już standard w każdym klubie fitness. Jednak jej ulubioną formą, są zajęcia choreograficzne na stepie, zarówno w wersji funkcjonalnej jak i tanecznej. Na jakiś czas „zapomniane” i wyparte przez treningi interwałowe czy crossfitowe, wracają na fitnessowe parkiety, zachęcając swoich klientów, znacznie ciekawszą formą treningu.
Prowadzenie takich zajęć, wymaga sporego zaangażowania i przygotowania ale gwarantuje wypełnioną po brzegi salę na długie miesiące. Instruktor zajęć grupowych to ogromnie ważna i satysfakcjonująca rola w klubie. Doświadczenie, które zebrała przez kilkanaście lat, spędzając na sali fitness długie godziny, pozwala jej dziś, podzielić się swoją wiedzą z nowymi trenerami i instruktorami.
Poza salą fitness, specjalizuje się w treningu siłowym oraz treningu z odważnikami Kettlebell. Jest członkiem elitarnej grupy Top Team, która zrzesza najsilniejszych pasjonatów Hardstyle Kettlebell. Startuje w zawodach, zdobywając podium na Mistrzostwach i Pucharze Polski. To kolejne cegiełki, które budują swoją sportową historię i dają bezcenną wiedzę, którą wykorzystuje w pracy z klientami na siłowni oraz na sali fitness.