Marek Purczyński Trener PD Poland

Marek Purczyński

Marek Purczyński, z wykształcenia absolwent Wydziału fizjoterapii AWF we Wrocławiu, z pasji i zawodowo terapeuta, trener, popularyzator szeroko pojętej kultury fizycznej i dbania o zdrowie. Autor najpopularniejszego polskiego videobloga na YT traktującego o zdrowiu i fizjoterapii – ponad 60 mln odsłon / 0,56 miliona subskrybentów, kanał Marek Purczyński 

Autor Totalnej Terapii – hybrydy terapii manualnych z systemami treningowymi. Jest to metoda rehabilitacji oraz wspierania zdrowia na każdym poziomie rozwoju fizycznego możliwej do zastosowania w każdym stanie zdrowia.

Współtwórca marki PD Poland.

Marek Purczyński Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem

Doświadczenie zawodowe: 15 lat praktyki w zawodzie fizjoterapeuty, współpraca z kilkunastoma tysiącami pacjentów, dwukrotny uczestnik Polskiej Misji Paraolimpijskiej na Igrzyskach w Londynie (2012) i Rio de Janeiro (2016). Wielokrotnie opiekował się Kadra Narodową na licznych imprezach klasy Mistrzowskiej. Od ponad 20 lat zgłębia na własnej skórze tajniki Sztuk Walki, Podnoszenia Ciężarów, gimnastyki, Jogi i innych form pracy z ciałem.

Nieustannie rozwija wiedzę i swój warsztat.
Prywatnie spełniony mąż i ojciec.