Weekend rekreacyjno zdrowotny kotlina Kłodzka 24-27.05.2024

Wiosenny obóz sportowo rekreacyjny Marek Purczyński Pd Poland Edu weekend rekreacyjno-zdrowotny w kotlinie kłodzkiej

Weekend rekreacyjno zdrowotny kotlina Kłodzka 24-27.05.2024

Zapraszamy gorąco do uczestnictwa w obozie rekreacyjno ruchowym, który odbędzie się w dniach od 24 do 27 maja 2024r w Bolesławowie pod górą Śnieżnik w kotlinie Kłodzkiej w obiekcie Apartamenty i Hotel pod Śnieżnikiem.

Nasz obóz ma na celu nie tylko naukę pracy z własnym ciałem, odprężenie i chwile relaksu z dala od miasta , ale również uświadomienie Was o tym, jak wiele dobrego dla głowy i ciała można zrobić, mając wokół tak niewiele!
Samo miejsce i obiekt ma w sobie wszystko to, czego potrzebujesz do spędzenia wyjątkowego czasu, więc wygodne pokoje hotelowe i apartamenty, przestronna restauracja i prze pyszne posiłki w formie bufetu serwowane 3 razy dziennie, wewnętrzne SPA z sauną parową i jacuzzi, zewnętrzne SPA z gorącą balią i sauną fińską, wiatę grillową i palenisko , sala konferencyjna dla wewnętrznych zajęć ruchowych i prelekcji, dla najmłodszych sala zabaw oraz sala gier a także zewnętrzny plac zabaw, a co najważniejsze , przepiękna natura wokół obiektu!
Dodatkowo my od siebie zapewnimy wszelką organizacje aktywnego czasu i wiedzę o tym, jak optymalnie zadbać o swoje zdrowie i umysł.
W pakiecie przygotowaliśmy dla Was wszystko to, co znajdziecie w agendzie poniżej , dzieciaczki w wieku do 3 lat mogą do Was dołączyć bez dodatkowej opłaty, natomiast dzieci powyżej 4 roku życia przy dopłacie podanej w cenniku na dole. (Dzieci do 3 roku życia nie biorą udziału w zajęciach sportowych)

Dostępne są:

– pokoje 2 osobowe (opcja dostawki dla dziecka)
– apartamenty dla 2 osób (opcja dostawki dla dziecka)
– apartamenty dla 3 osób (opcja dostawki dla dziecka)
– apartamenty dla 2 osób (plus 2 dzieci)
Wybór należy podać po zawarciu rezerwacji (ilość miejsc ograniczona, a także ilość pokoi hotelowych)
Cena zawiera wszystko co jest wymienione w planie obozu.
Korzystanie ze SPA zewnetrznego i wewnętrznego w godzinach 18:00-22:00 od piątku do niedzieli włącznie bez dodatkowej opłaty dla wszystkich obozowiczów, więc naszej grupy na wyłączność.
Poza tymi godzinami za dodatkową opłatą po wcześniejszym umówieniu w recepcji obiektu.

Sprawdź poniżej szczegóły dotyczące całego wydarzenia:

Wszelkie informacje w sprawie zapisów pod adresem e – mail lub pod nr telefonu:
Jeśli interesuje cię płatność w transzach, prosimy o kontakt telefoniczny
Liczba miejsc ograniczona
O zapisie na kurs decyduje kolejność zgłoszeń

Więcej wydarzeń