PD Poland Edu
kim jesteśmy

Jako placówka szkoleniowa, możemy pochwalić się międzynarodową akredytacją naszych kursów trenerskich poprzez REPs Polska, a także punktacją CPD dla szkoleń z naszej oferty. Dołacz do Elity!

PD POLAND EDU

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy? PD Poland Edu to placówka szkoleniowa ukierunkowana na najwyższą jakość kursów i szkoleń. Dla nas najważniesze jest doświadczenie, wiedza i dobra atmosfera.
Jarek Drzewiecki PD Poland Edu kontakt

Jarek Drzewiecki

  • Współtwórca PD Poland
Jarek Drzewiecki jest współwłaścicielem Wrocławskiego Centrum Sportu N11 oraz współzałożyciel marki PD Poland.
Czytaj więcej
Marek Purczyński Trener PD Poland

Marek Purczyński

  • Współtwórca PD Poland
Marek Purczyński jest z wykształcenia absolwentem wydziału fizjoterapii AWF we Wrocławiu, z pasji i zawodowo terapeuta, trener...
Czytaj więcej
Mateusz Babiak PD Poland EDU

Mateusz Babiak

  • Wykładowca
Mateusz Babiak - specjalista treningu siłowego, szkoleniowiec, trener i zawodnik. Członek elitarnego grona kettlebells CKB Top Team...
Czytaj więcej

Nasza misja

W PD Poland Edu nasza misja jest prosta: chcemy zapewnić jak najwyższej jakości poziom kursów i szkoleń każdemu kto do nas trafi.

Co nas wyróżnia

Jako PD Poland Edu wyróżniamy się naszym podejściem do kursów i szkoleń - najważniejsze dla Nas są zdrowy ruch, bezpieczeństwo i dokładne poznanie możliwości ludzkiego ciała.

Projektując, a później też prowadząc Nasze kursy i szkolenia skupiamy dużą uwagę na aspektach treningu związanych ze zdrowiem aparatu ruchu. Nasza Kadra posiada i przekazuje rzetelną wiedzę z zakresu anatomii, fizjoterapii i wykorzystaniu maksymalnego potencjału ciała poprzez trening.

Bardzo ważne dla Nas są zdrowie i dobre samopoczucie, przez co ściśle związani jesteśmy z fizjoterapią. Nasze kursy i szkolenia wyróżnia nacisk na naukę odpowiedniego oddechu, zdolności oceny i kontroli stanu aparatu ruchu oraz zagadnienia treningu medycznego (Totalny Trening, opracowany przez Marka Purczyńskiego).

Ponadto kursy i szkolenia dostosowane są pod względem stopnia zaawansowania zarówno do osób początkujących, chcących rozpocząć swoją przygodę w branży fitness, jak i tych zaawansowanych, nastawionych na ciągły rozwój i uzupełnianie swojej wiedzy.

Stawiamy przede wszystkim na doświadczenie, oparte na rzetelnej wiedzy. W końcu prawdą jest, że oba te aspekty nie mogą bez siebie istnieć - pusta wiedza bez doświadczenia czy odwrotnie, działanie bez podstawowej wiedzy nie mają sensu. Wiedza teoretyczna i praktyczna - to wszystko zdobędziesz podczas Naszych kursów i szkoleń.